S JOGOU NA CYPRUS – LETECKY

S JOGOU NA CYPRUS – LETECKY
…..OKTÓBER 2019…..
od 15.10..2019 do 22.10.2019

Poďte si s nami predĺžiť si leto. Odlietame 15.októbra z Bratislavy.

Prežite aktívnu dovolenku spojenú s cvičením jogy.
Joga a meditácia každé ráno a večer

ČO VÁS ČAKÁ:
♡ JOGA A MEDITÁCIE 2x DENNE
♡ RELAX NA KRÁSNYCH PLÁŽACH
♡ MODERNÉ PRIESTRANNÉ APARTMÁNY S BAZÉNOM
♡ PRÍJEMNÝ, PODOBNE NALADENÍ ĽUDIA
♡ ZDRAVÁ STREDOMORSKÁ STRAVA
♡ ČAS KTORÝ BUDE PATRIŤ IBA VÁM A NEZABUDNUTEĽNÉ ZÁŽITKY

Ak cítite že potrebujete načerpať energiu, je to pobyt práve pre vás.
POČET MIEST JE OBMEDZENÝ NA 16 OSOB.
Minimálny počet 8 osôb.
PREŽITE KRÁSNU DOVOLENKU SPOJENÚ S CVIČENÍM JOGY
Lekcie jogy bude viesť Eva Jurčová.
www.harmonystudio.sk

UBYTOVANIE: Všetky apartmány majú veľký priestranný balkón, plne vybavenú kuchyňu, obývaciu izbou s TV a pohovkou, kúpeľňu s vaňu alebo sprchovacím kútom, sú klimatizované. Apartmány pre 4, osoby majú 2 samostatné spálne. V jednej je manželská posteľ a v druhej poschodová posteľ. Je možné byť ubytovaný aj v apartmáne pre 2 osoby (príplatok 150,- eur/osoba/pobyt)
Hotelový komplex má 4 bazény, priestrannú záhradu a fitnes centrum. Ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, priestranný balkón s výhľadom na bazén.
LOKALITA: Ubytovanie sa nachádza 15-20 minút chôdze od pláže (1,5km). Obchody so zmiešaným tovarom 200 metrov a supermarket s čerstvým ovocím a zeleninou cca 400m. Letisko Paphos je vzdialené 7 km.

CVIČENIE JOGY: Jogu budeme cvičiť 2x denne. Ranné lekcie pri bazéne a večerné na pláži. pokiaľ bude možné priamo na pláži. Hodiny budú vedené tak, aby vaše telo po týždni pobytu bolo pevnejšie, silnejšie a flexibilnejšie a vaša myseľ bola oddýchnutá a fresh 🙂 V neposlednom rade verím že aj vďaka meditáciám, ktoré budú súčasťou každej hodiny, bude aj vaša duša žiarivejšia, naplnená pokojom. Prvé cvičenie bude už v utorok večer 🙂
Každý deň bude jedna hodina aktívnejšia a jedna v pomalšom tempe, takže každý si nájde svoje.
Účasť na cvičení je samozrejme dobrovoľná, no ak chcete docieliť celkový zámer, je dobré zúčastňovať sa na hodinách pravidelne.
Jeden deň pobytu – predbežne v sobotu je voľno (joga sa necvičí). Tento den je vhodný na dlhší celodenný výlet alebo na úplný relax, prípadne si zaradiť očistný deň (len pitie vody:) )

PROGRAM: Program na pobyte si zabezpečuje každý sám. Či už budete celé dni ležať na pláži, alebo sa vyberiete na vzlet do iných častí ostrova, je to len na Vás. Zo skúseností viem, že na pobyte sú vždy skvelí a podobne naladení ľudia a program vzniká spontánne a mnohokrát spoločne.

Cena 490 € (cena zahŕňa letenku, ubytovanie, lekcie jogy)
Pre tých z vás ktorí ste sa už tohto pobytu na Cypre zúčastnili, zľava 20%

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.