Čchi kung čung juan – ZYQ

Program víkendového kurzu 7. – 8. apríla
sobota 10:30 – 19
nedeľa 10:30 – 18

Čchi kung čung juan – ZYQ
Kurzy I.stupňa sú určené pre všetkých ľudí so záujmom o zdravie a vlastný rozvoj.
Cvičenia sú jednoduché a účinné. Zamerané na uvoľnenie tela, zlepšenie zdravia, zvýšenie množstva a kvality životnej energie. K dosahovaniu a udržiavaniu vnútornej rovnováhy.
ZYQ je zdravotný smer čchi kung-u, pohybovo nenáročný a zaujímavý predovšetkým kvôli meditácii – práci s vlastnou pozornosťou. Obsahuje prvky budhizmu, taoizmu, šamanizmu a konfucianizmu, ale nie je nábožensky orientovaný. Toto umenie vnútornej premeny umožňuje rozvoj človeka mimo našu bežnú skúsenosť.
Cvičenie je vhodné pre všetky vekové kategórie. Komplexný systém autoregulačných cvičení ma široké spektrum využitia. Od zvýšenia fyzického výkonu, cez reálne oživenie a omladnutie organizmu, zlepšenie imunity a intelektu, až po rozvoj zmyslov a duševných vlastností. ZYQ je bezpečný, a výborne sa kombinuje s inými aktivitami, ktoré posilňujú telo i ducha.
Inštruktor Miroslav Chudej ma povolenie učiť I. a II. stupeň od profesora a majstra Xu Mingtang-a. Je tiež terapeutom Image Mediciny, ktorú študuje v inštitúte Kundawell, v Pekingu.
 
Program víkendového kurzu 7. – 8. apríla 
sobota 10:30 – 19
nedeľa 10:30 – 18
 
Cena: 90 €
70 € študenti, dôchodcovia, mamičky na materskej, ZŤP
Polovičná cena za opakovanie kurzu (do 18 mesiacov).
Vaše otázky alebo rezerváciu miesta môžete poslať:
miroslav.zyq@gmail.com, 0944 278 814
FaceBook:
 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.