HORMONÁLNA JOGOVA TERAPIA

KEDY: 19.-20. január 2019

sobota 10:00 – 18:00

nedeľa 10:30 – 14:00

 

Seminár je určený pre ženy všetkých vekových kategórií, ako prevencia alebo ako riešenie už vzniknutých problémov spôsobených nízkou hladinou hormónov.

Hormonálna jogová terapia podporuje celkový zdravotný stav, zlepšuje pružnosť tela, pohyblivosť kĺbov, detoxikuje organizmus, vylepšuje tvar postavy. Celkovo zvyšuje imunitu a vitalitu, omladzuje a skrášľuje.

 Hormonálnu jogovú terapiu vytvorila Brazílčanka Dinah Rodrigues v deväťdesiatych rokoch a dodnes s ňou slávi úspechy po celom svete. Množstvu žien, ale aj mužom zmenila hormonálna joga život.

Ako to celé funguje? Systém hormonálnej jogovej terapie vychádza z tradičných jogových techník v kombinácii s vedeckým prístupom, založeným na poznatkoch z fyziológie človeka. Cvičenie aktivuje žľazy s vnútornou sekréciou tak, aby navzájom spolupracovali a mohli fungovať ako systém. Je to dynamický druh jogy a práve vďaka dynamike povzbudzujeme žľazy k ich správnej činnosti.

Už po pár dňoch či pár týždňoch dochádza k odstráneniu niektorých príznakov.

Hormonálna joga výrazne pomáha ženám, ktorým lekári diagnostikovali neplodnosť, ako aj pri ostatných ťažkostiach spôsobených hormonálnou nerovnováhou (napr. syndróm karpálneho tunela, inkontinencia, poruchy štítnej žľazy, padanie vlasov, suchá pleť, akné…). Je tiež výbornou prevenciou osteoporózy a kardiovaskulárnych ochorení.

 
KDE: Harmony studio, Poprad
S KÝM: Barborou Magerovou (certifikovaná lektorka jogy a HYT)

Cena : 100,-

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.