Panvové dno v rytme cyklickej ženy

Sobota 16. marca 2019 o 9:30 – 19:30

 

KEDY: Sobota 16.marca 2019 9.30 -19.30/pauza na obed/
KDE: Harmony studio, Poprad
Kurz pre ženy/ aj tehotné od 14 do 35týždňa/ všetkých vekových kategórií. Panvové dno je dôležitou súčasťou našej ženskej podstaty. Skrýva v sebe nielen fyzickú, ale aj emočnú a energetickou úroveň. Je zdrojom našej vitality a energie. Cez panvové dno vstupujeme do miesta, odkiaľ sme prišli na svet a kde v nás môže rásť nový život.
Ako spevniť alebo uvoľniť naše panvové dno? Ako predchádzať alebo riešiť inkontinenciu? Prečo je vhodné vnímať a porozumieť svojmu mesačnému cyklu v prepojení s fázami mesačného rytmu?
Zoznámim Vás s metódou 3×3 Renaty Sahani Skálové, ktorá pomáha ženám, aby lepšie porozumeli sami sebe, žili v súlade so svojimi meniacimi sa potrebami a dosahovali tak harmónie vo svojom osobnom aj pracovnom živote.
Milé ženy, doprajte si čas pre seba. Dovoľte si v kruhu žien pozdielať nálady, dozvedieť sa nové súvislosti ženských rytmov, prepojiť sa so svojím panvovým dnom, v rytme spontánneho pohybu pre radosť a zdravé prúdenie životnej energie. A na záver sa uvoľniť a hýčkať jemnou masážnou technikou s voňavou aromaterapiou.
So sebou pohodlné oblečenie, uterák, predmet /fotku/, ktorý vám rezonuje s vaším ženským rodom.

CENA: 69,-eur
KONTAKT: Eva Jurčová 0944061656, info@harmonystudio.sk

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.