Partnerské mandaly Poprad 2018

13. máj – nedeľa od 10:30 do 18:30

Partnerské mandaly Poprad 2018 je jednodňový kurz venovaný harmonizácii vzťahov prostredníctvom špeciálnej mandaly vytvorenej podľa dátumov narodenia partnerov. Zistíme, aké energie máte Vy, aké Váš partner a ako sa dajú zosúladiť. Ak partnera nemáte, môžete si vytvoriť osobnú mandalu, ktorou si pozvete do života novú Lásku.

Lektor Mgr. Ľubomír Slejzák Vás uvedie do systému čínskej filozofie piatich elementov. Okrem partnerskej mandaly si namaľujeme aj jarnú očistnú mandalu a programovú mandalu na pritiahnutie nových príležitostí do života. Máme pre Vás pripravenú mandalovú prezentáciu o najnovších trendoch v mandalovej tvorbe autorov z celého sveta s komentárom Ľuba Slejzáka a kto bude chcieť, môže sa zúčastniť pod jeho vedením aj ľahkej mandalovej meditácie.

Celé stretnutie sa bude niesť v duchu vďačnosti za Život, našim úžasným mamám a tiež našej najväčšej Matke, Zemi.

Vytvoríme si:
Partnerskú mandalu podľa dátumu narodenia – lektor Ľubomír Slejzák je tvorcom originálneho know how, v ktorom spojil prastaré čínske učenie piatich elementov s metafyzikou mandaly, na základe ktorého dokáže vytvoriť účinnú osobnú mandalu pre konkrétneho človeka. Tento originálny systém tvorenia mandál učí na svojich odborných kurzoch od roku 2010 po celom Slovensku i v zahraničí.

Jarnú očistnú mandalu
Mandalu pre otvorenie nových príležitostí

Dostanete od nás:
Osobné konzultácie k zharmonizovaniu Vašich vzťahov
Internetový prístup k hodnotným odborným materiálom Ľuba Slejzáka o mandalách a ich využití v súčasnosti

Miesto a čas:

Harmony štúdio
Rázusova 4746, (1.poschodie), Poprad na starom Juhu pri kruhovom objazde
13. máj – nedeľa od 10:30 do 18:30

od 13:00 do 14:00 bude obedňajšia pauza /obed si rieši každý individuálne/počas workshopu bude k dispozícii občerstvenie, čaj a pitný režimak si myslíte, že neviete maľovať a kresliť, tak Vás vyvedieme z omylu. Maľovať mandaly vie každý :)ak maľujete mandaly, doneste so sebou… radi si ich pozrieme a porozprávame o ich význametešíme sa na Vás 🙂

Cena jednodňového kurzu: 40 eur
Cena pre pár: 66 eur

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.