VÍKENDOVÝ KURZ HORMONÁLNEJ JOGY PRE ŽENY

KEDY: SOBOTA a NEDEĽA  13.1. – 14.1.2018
Sobota: 09.00 – 17,00 hod, nedeľa: 09.00 – 13,00 hod  (časy sú len orientačné, ukončenie podľa potreby)

 

KDE: Harmony studio, Poprad

Srdečne Vás pozývame na kurz hormonálnej jogovej terapie pre ženy podľa Dinah Rodrigues.

Počas víkendu sa zoznámite s ucelenou a do detailu prepracovanou zostavou 21 cvikov, ktorá pomáha ženám riešiť problémy s hormonálnou nerovnováhou. Dynamická zostava asán je doplnená o intenzívne dychové techniky. Je to zostava dynamická, zložená z cvikov stimulujúcich žliazy s vnútornou sekréciou a rehabilitačných cvikov, ktoré sú zamerané na odstránenie blokov v oblasti celého pohybového aparátu.

Hormonálna joga pomáha harmonizovať hormonálny systém prirodzenou cestou. Podporuje plodnosť, pomáha posilniť imunitu, omladzovať telo a vedie ženu k optimálnemu zdraviu. Zostava pôsobí na všetkých úrovniach: fyzickej, emočnej, mentálnej a duchovnej. Jej súčasťou je aj harmonizácia energie a čakier, ktorá má psychosomatické účinky, pomáha teda odstraňovať fyzické problémy, ktoré vznikli na úrovni psychiky.

Počas kurzu sa naučíte celú zostavu ktorú si môžete ďalej cvičiť doma podľa materiálov, ktoré dostanete na začiatku. ZOSTAVA je veľmi jednoduchá a MIMORIADNE účinná. Nevyžaduje žiadne predchádzajúce skúsenosti s jogou. 

S KÝM: Mirunka Hazuchová  –  lektorka certifikovaná samotnou Dinah Rodrigues

KDE: Harmony studio,, Poprad


KONTAKT: Eva Jurčová, info@harmonystudio.sk, t. č. 0944 061656


Cena víkendového kurzu: 100 EUR

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.