ZAŽI SAMU SEBA

KAŽDÚ NEDEĽU o 18:00

Cyklus Zaži samu seba ponúka ženskej duši možnosť nazrieť do svojej hĺbky a precítiť podstatu svojho bytia. Každá žena je nádherná a ak nájde svoju jedinečnosť, dokáže vo svojom živote robiť zázraky a obohatiť životy aj iných. A ak dokáže prijať svoje telo, emócie, minulosť, terajšie aj minulé vzťahy, to, aká v skutočnosti je, vtedy sa prítomný okamih stáva rajom na zemi a ona si začína tvoriť budúcnosť podľa svojich snov. Lebo sebazpoznanie je odpoveďou na všetko a v okamihu, keď zažijeme samých seba, začína proces tvorivosti.
ČO VÁS ČAKÁ:   
Počas nedeľňajších večerov sa budeme venovať odhaľovaniu nášho vnútra vo všetkých farbách a odtieňoch. Necháme unášať svoje telá hudbou a tancom, podelíme sa navzájom o slovo a v meditácii sa navzájom prepojíme myšlienkami. Zažijeme spolu pravú ženskosť a budeme načúvať svojmu vnútornému hlasu. Tieto stretnutia sú určené pre ženy, ktoré majú odvahu začať žiť svoj vlastný príbeh.
S KÝM:  
Zuzana Hudáčová. Zuzana je absolventka programu Cesta ženy a asistentka ženských kurzov u Kataríny Runy, absolventka viacerých meditačných a sebaspoznávacích programov v Indii, učiteľka a skautka s dlhoročnou praxou v oblasti medziľudských vzťahov.

Vstupné: 5eur

Doneste si so sebou:

– pohodlné oblečenie – najlepšie dlhá sukňa alebo šaty
– šatku na oči
– odvahu pozrieť sa na svoju ženskosť

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.